Rezervace ubytování

Pokud máte zájem o rezervaci
ubytování, neváhejte vyplnit
rezervační formulář.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotogalerii hotelu,
léčebného centra i zajímavých
míst v Karlových Varech.

Ubytování - Vila Ahlan, Karlovy Vary

Dopřejte si luxusní ubytování v intimním prostředí vily Ahlan, nově zrekonstruované kulturní památce z roku 1897, určené výhradně pro náročnou klientelu. Nadstandardně vybavené apartmány jsou vhodné pro uzavřenou skupinu max. 12 lidí, kteří vyhledávají naprosté soukromí, diskrétnost a profesionální obsluhu na vysoké úrovni. Osobitou atmosféru vily podtrhuje blízkost karlovarských lázeňských lesů a promenád.

Ve vile jsou pro hosty připraveny 4 vysoce komfortní apartmány a 1 pokoj pro chůvu či ochranku. Pro chvíle odpočinku můžete využít lobby bar s domácím kinem, klavírem a karetním salonkem nebo moderní relaxační centrum s bazénem, whirlpool, saunou a širokou nabídkou nejrůznějších masáží. V restauraci pak můžete ochutnat vyhlášené lahůdky české i mezinárodní kuchyně a vybrané značky vín.

Po celou dobu pobytu vám bude nepřetržitě k dispozici obsluha, na kterou se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv přáním. Chod vily včetně doby podávání jídel a celého programu se odvíjí od konkrétních požadavků hostů.

cheap nfl authentic jerseys , cheap nfl jerseys from china , Cheap wholesale authentic mlb jerseys , replica nhl jerseys , nhl jerseys wholesale , cheap nhl jerseys , nfl jerseys wholesale , nfl jerseys from china , cheap stitched nfl jerseys , cheap authentic nfl jerseys