Rezervace ubytování

Pokud máte zájem o rezervaci
ubytování, neváhejte vyplnit
rezervační formulář.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotogalerii hotelu,
léčebného centra i zajímavých
míst v Karlových Varech.

Karlovy Vary

Karlovy Vary se můžou pochlubit nejen svým dokonalým lázeňským zázemím, ale také velmi pestrou nabídkou možností, jak tu můžete trávit svůj volný čas. Ať dáváte přednost dlouhým procházkám přírodou, poznávání městské architektury, kulturním zážitkům nebo raději sportu, rozhodně nebudete zklamáni.

Milovníci přírody budou nadšeni z okolních lázeňských lesů, které jsou protkány hustou sítí upravených cest. Snadno po nich dojdete až k některé z místních vyhlídek a rozhleden, např. ke slavné Dianě, kam se také můžete nechat vyvézt lanovkou. Otevře se vám tu nádherný výhled na celé město se všemi jeho poklady. Mezi architektonické skvosty Karlových Varů patří např. Mlýnská kolonáda, kostel sv. Máří Magdaleny nebo budova Městského divadla. Hoďte všechny své starosti za hlavu a vydejte se na prohlídku hrdého lázeňského města, které vás okouzlí svým nenapodobitelným šarmem.

Zatoužíte-li po procházce také po troše kultury a umění, nabízí se hned několik možností. V Městském divadle můžete zhlédnout vynikající divadelní představení, opery i koncerty, návštěva Galerie umění vám odkryje obrazy a sochy předních českých autorů. Za vidění určitě stojí i karlovarské muzeum, kde se můžete seznámit s historií města i lázeňství. Zajímavým tipem je také Muzeum Mozer a Jan Becher Muzeum. Prvně jmenované vám umožní pohled do zákulisí slavné sklárny, v druhém se dozvíte vše o proslulém místním likéru.

Ze sportovní nabídky láká návštěvníky zejména osmnáctijamkové golfové hřiště, zasazené do úchvatné přírodní scenérie na okraji Karlových Varů. Na hřišti je k dispozici cvičná louka, půjčovna golfových holí, ručních i elektro vozíků i profesionální výuka golfu. Slavné lázně také nabízejí šestnáct antukových kurtů pro fanoušky tenisu, na své si tu ale přijdou i milovníci jezdectví či rybaření. Pokud si během svého pobytu v Karlových Varech budete chtít vyzkoušet jízdu na koni, dobrodružné chytání ryb, naučit se správně odpalovat míček nebo skolit soupeře úderným backhandem, není nic jednoduššího. Rádi vám splníme jakékoliv přání.

cheap nfl authentic jerseys , cheap nfl jerseys from china , Cheap wholesale authentic mlb jerseys , replica nhl jerseys , nhl jerseys wholesale , cheap nhl jerseys , nfl jerseys wholesale , nfl jerseys from china , cheap stitched nfl jerseys , cheap authentic nfl jerseys